Tuttoluxo 6SB

Prístroj TUTTOLUXO 6SB je vybavený 4 filtrami, ktoré možno prať a ktoré majú dlhú životnosť. Táto vlastnosť dodáva prístroju TUTTOLUXO 6SB pridanú hodnotu bez toho, aby sa tým zvýšili vaše výdavky! Filtre TUTTOLUXO 6SB znamenajú pre Vašu investíciu spotrebič s dlhšou životnosťou!

Tuttoluxo 6SB

Tuttoluxo 6SB je výrobok od Zepter, originálny certifikovaný kvalitný švajčiarsky výrobok.

6 PRÍSTROJOV V 1

Najmodernejšia technológia , 6 hlavných funkcií, jednoduchá manipulácia, 3 patentované systémy, bohatá sada príslušenstva - to všetko skrýva TUTTOLUXO 6SB (PWC-700B).

  • Vysávanie s vodným filtrom - nie je potrebné používať papierové vrecká
  • Dokonalé parné čistenie - ekologicky, bez zbytočných chemikálií
  • Vysávanie a parné čistenie
  • Profesionálne žehlenie s parou alebo bez pary (suché žehlenie)
  • Čistenie vzduchu s aromatizáciou
  • Zvlhčovanie vzduchu

TUTTOLUXO 6SB roztoče nielen vysaje, ale pomocou horúcej pary aj zahubí. Vysoko výkonná para, ktorú prístroj TUTTOLUXO 6SB produkuje pri teplote okolo 150 °C preniká hlboko do kobercov, matracov, záclon - všade tam, kde sa roztoče zvyčajne skrývajú - a svojim teplom ich zabíja. Plynulý výkon pary prirodzeným a ekologickým spôsobom zabíja roztoče a vysávač tieto roztoče zároveň odstraňuje z vášho domova. Špeciálny patentovaný Systém vodnej hmlyTM spolu so systémom 4 ďalších filtrov zachytí všetky nečistoty vo vnútri prístroja. Žiaden z roztočov neunikne späť do vzduchu, ktorý dýchate!

 

 

Certifikáty:

V prípade záujmu objednávajte na:
+421 (0) 905 293 115